...

איפה ניתן ללמוד לעבוד על מכונות CNC? 

תוכן עניינים

לא בכדי מכונות CNC מכונות סוסי העבודה של שנות ה-2000“. הן שייכות לתעשיית ייצור הנדסת חלקים מדויקים ומגיעות בכל מיני דגמים, גדלים, צורות ופועלות במהירויות שונות. מכונות CNC טובות למגוון רחב של שימושים בענפים מגוונים כמו הרפואה, הכלים, הרכב, הטייס ועוד. יש בהן דרגות של אוטומציה ותוכנה כאשר המטרה שלהן היא קודם כל לייעל תהליכי עיבוד של שבבים ולשפר את חוזק ואיכות החלקים. בשורות הבאות נציג בפניכם איפה ניתן ללמוד לעבוד על מכונות CNC? 

תכנון עיבוד שבבי – CNC הוא מקצוע לכל דבר

למעשה, מדובר באחד המקצועות הכי מבוקשים שקיימים בתחום ההייטק והטכנולוגיה. בוגרי קורס CNC יוכלו להשתלב בתעשייה במגוון של מפעלים, חברות וארגונים שזקוקים לעבודות חריטה, ריתוך, קדיחה וכדומה. הקורס מתאים לכל מי שרוצה לעבוד בתור מתכנת עיבוד שבבים, להפעיל מערכות מסוג Solidworks למטרה של בניית מודלים ולעבוד בתור תוכניתנים למכונות מסוג CNC. 

איפה לומדים את הקורס? 

הקורס מועבר במכללות, בתי ספר ואקדמיות ברחבי הארץ

מה לומדים בקורס?

במהלך הקורס לומדים הסטודנטים איך לעשות שימוש בתוכנת G CODE שזו בעצם שפת הוראות ייחודית וכיצד להפעיל מכשירים חשמליים שונים בתחום הזה. מטרת הקוקס היא להכשיר סטודנטים לתפקיד של מעבדי שבבים ולגרום לכך שבסיום הקורס יוכל לתכנן מאועד תאת הליך העיבוד של כל מוצר ולסרטט אותו באמצעות המכונה. בין השאר לומדים בקורס נושאים כמו תורת החומרים, שרטוט ממוחשב באופן תחת מימדתי, תהליכי שיבוב ותנאים אופטימליים, תכנון בכרסום, תכנון בחריטה, קביעה של תהליכי ייצור ועוד

טכנולוגיית CNC – מי צריך את זה ולמה זה מתאים?

למעשה, מכונות CNC פועלות באופן כזה שהן מסוגלות לקחת נתונים, לקלוט אותם ולבצע לפי התכנון. ניתן לתכנן עיוד שבבים על בסיס כרסומת CNC לתרגום שפת מחשב ולבצע קשת רחבה של פעולות. המיכון התעשייתי ברובו עובד עם מחשבים ותוכנות כאלה מה שבעצם מייעל תהליכים ומוביל לייצור ללא טעויות וזה כמובן חוסך זמן יקר וכסף. היום ניתן לייצר מוצרים ודגמים דו מימדיים ותלת מימדיים בקלות רבה בעיבוד שבבי ברמת דיוק גבוהה ומושלמת. מה היתרון של זה? אין צורך בפיקוח. כל מה שצריך לעשות הוא להזין את התוכנה והיא כבר מבצעת את זה באופן אוטומטי. בעזרת המכונה ניתן לגלף, לשייף, לייצר אב טיפוס, מוצר ופריטים מהפשוטים ועד המורכבים ביותר. מדובר בפסגת הטכנולוגיה שנמצאת כבר כאן ועם השנים רק משתכללת עוד ועוד

מחפשים מכונת CNC מקצועית, מתקדמת עם כל התוספות? אצלנו בפריטק תוכלו להתרשם ממגון מכונות ופתרונות ייצור סופר מתקדמים ללא פשרות. פסגת הטכנולוגיה כבר כאן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות ולסייע לכם בכל שאלה ובקשה, להכווין אתכם לתהליך הרכישה המתאים לצרכים שלכם.  

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן