...

אילו פתרונות מספקים מדפסת UV?

אילו פתרונות מספקים מדפסת UV?

תוכן עניינים

הטכנולוגיה לא עוצרת באדום. העולם הנוכחי הוא עולם שנמצא בצמיחה טכנולוגית וחדשנות מתמדת. מיום ליום אנחנו נחשפים ליותר חידושים, ולטכנולוגיות שונות אשר מגיחות לעולם שלנו, ולעתים ההרגשה הינה שקשה להדביק את הקצב הגדול של הטכנולוגיה, ולהישאר מעודכנים ממש בכל מה שקורה ומגיח לעולם שלנו.

אחד מהחידושים הטכנולוגיים והפטנטים הנהדרים שצוברים תאוצה מיום ליום בעולם זה טכנולוגיה של מדפסות UV.

מדובר על תחום אשר נעשה פופולארי בעיקר בשל העובדה שמדובר על טכנולוגיית הדפסה יעילה למדי, בעלת יכולות חזקות להבאת תוצאות בפרקי זמן מהירים, ובאיכות הדפסה נהדרת וחדשנית.

במידה שלא הכרתם את תחום מדפסות הUV – הכתבה הבאה היא בדיוק עבורכם.

מבוא למדפסות UV

אחד הטרנדים החזקים ביותר של השנים האחרונות הפך להיות הדפסה על חומרים קשיחים, כגון עץ, מדפסת, וכדומה. בין אם מדובר על הדפסה על חומרים קשיחים על מנת לייצר מתנות מקוריות לאנשים, עיצוב של חללים, משטחים עבודה, וכדומה מדפסות UV כיום יכולות לשמש, ומשמשות עבור כל המטרות הללו

מה היא השיטה הקיימת להדפסה של UV?

בסופו של דבר, מדפסות UV הן מדפסות אשר משתמשות בטכנולוגיה הכי חדשנית והכי מתקדם כיום בתחום של ההדפסה הישירה בעולם.

הטכנולוגיה מתבצעת דרך דיו מיוחד, אשר נקרא דיו UV, אשר מועבר בסופו של דבר באופן ישיר למוצר הסופי עליו אנחנו מעוניינים להדפיס, ובסופו של דבר מיובש על ידי מנורת לד, דבר שגורם לכך שהדיו יתייבש בצורה מיטבית והאיכותית ביותר.

 

מה הם היתרונות השונות שקיימים כיום בתחום של הדפסות הUV השונות?

להדפסת UV יש יתרונות רבים כיום, יתרונות שבסופו של דבר הביאו לכך שטכנולוגיה זו תהינה כל כך פופולארית בעתה הנוכחית.

נתחיל מכך שדובר על הדפסה עמידה מאוד לתנאים חיצוניים, זאת בשל העובדה שהגמישות של הדיו יוצרת עמידות לטווח ארוך. ישנה הדפסה של UV בצבע לבן, דבר אשר בסופו של דבר מאפשרת לנו להדפיס גם כן על מוצרים כהים.

בנוסף, ניתן כמובן להדפיס על מגוון רחב של מוצרים תלת מימדיים, על משטחים קשים, ואפילו על משטחים אשר רגישים לטמפרטורה חזקה.

רוצים לקבל מידע נוסף על מדפסות UV ומדפסות לייזר?

חברת פריטק מייבאת ומשווקת את מכונות הלייזר והמדפסות הטובות בעולם באחריות. נשמח ללוות אתכם שלב אחר שלב בקבלת ההחלטה ולסייע לכם במענה על כל שאלה.

בין היתר אנו משווקים ומתקינים מדפסות UV, מדפסות תלת מימד, מכונות לייזר, מכונות CNC ועוד…

הובלה חינם בהזמנת מכונה, התקנה חינם בבית הלקוח, הדרכה וליווי אישי צמודים, אפשרות להחלפה בכל שלב ואחריות מלאה לשנה. השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה עם מענה על כל שאלה או בקשה. 

 

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן