...

מדפסות UV – טיפים לתחזוקה ועבודה נכונה עם מדפסת UV 

מדפסות UV - טיפים לתחזוקה ועבודה נכונה עם מדפסת UV

תוכן עניינים

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על מדפסות UV, מאחר וכל התחום הפך לפופולארי ומבוקש במיוחד. מדובר על מדפסת המאפשרת להדפיס על סוגים שונים של חומרים קשיחים, ללא צורך בציפוי סובלימציה. מדפסת UV נחשבת לאיכותית ויעילה במיוחד, מאחר והיא מספקת את התוצאה האיכותית ביותר. לאחרונה ניתן לראות כי הטרנד של הדפסה על חומרים קשיחים הפך לנפוץ במיוחד בעולם עיצוב הבית, דבר שמגביר את הצורך במדפסות איכותיות ואמינות, המאפשרות להדפיס על זכוכיות, עץ בטון וכדומה. ניתן להשתמש במדפסת UV לצורך הדפסה על זכוכית, המשמשת כמשטח עבודה, או לחילופין, על משטח עץ דקורטיבי או על משטח בטון, המסוגל לספוג את הצבעים וליצור מראה מחוספס ומעניין.

אנו בחברת פריטק נשמח לספק לכם מדפסות UV ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם המותגים המובילים ביותר בתחום, על מנת להבטיח לכם מדפסות באיכות ללא פשרות. אנו מתחייבים למחיר נוח ואטרקטיבי, ללא פערי תיווך, לצד שירות אישי ואחריות מקיפה בבית הלקוח או במעבדה שלנו.

מדפסות UV – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

קודם כל, כדאי לדעת כי מדפסות UV עובדות בטכנולוגיה מתקדמת, המשתמשת בדיו UV המאפשר מעבר ישיר למוצר הרלוונטי. הדיו מיובש על ידי נורות לד ייעודיות, הממוקמות מצידי המדפסת ומקרינות קרינת UV במהלך תהליך ההדפסה. כתוצאה מכך, הדיו מתייבש באופן מידי, ואינו מצריך שום פעולה נוספת. חשוב לדעת כי מדפסת זו שונה משאר המדפסות הקיימות היום בשוק, מאחר ובשאר המקרים יש צורך בסובלימציה. כלומר, יש לצפות את המוצר הרלוונטי בציפוי פולימר ייעודי, על מנת להבטיח כי הצבע ייתפס עליו. לכן מדפסות UV מאפשרות הדפסה על מגוון רחב יותר של חומרים, שעד כה לא ניתן היה להדפיס עליהם. כמו כן, הדבר חוסך את הצורך לרכוש מוצרים ייעודיים לסובלימציה, מאחר וניתן להדפיס ישירות על המוצר עצמו. ניתן להדפיס כמעט על כל סוג של חומר קשיח, כולל אלומיניום, קרמיקה, גומי, טקסטיל, ברזל ועוד. כמו כן, ניתן להדפיס על מוצרים לא ישרים, כגון כדורים, תיקים, תכשיטים וכדומה.

טיפים לעבודה נכונה עם מדפסות UV

על מנת להבטיח לעצמכם מדפסת איכותית ואמינה לאורך זמן, חשוב לתחזק אותה בהתאם להוראות היצרן. כל מדפסת מגיעה עם חוברת הדרכה, הכוללת הוראות מפורטות כיצד לתפעל אותה וממה להימנע. חשוב להיצמד להנחיות המפורטות, על מנת למנוע בלאי מוגבר של המדפסת ולהבטיח לה תוחלת חיים גבוהה יותר. חשוב להקפיד לנקות את המדפסת מאבק ושערות, העלולים להצטבר ולגרום לנזק. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום, על מנת לקבל טיפים מדויקים, לגבי סוג המדפסת שלכם.

אנו בחברת פריטק נשמח לסייע לכם בתחזוקה של מדפסות UV ולספק לכם אחריות מקיפה לצד שירות טכני, במידת הצורך. למידע נוסף, צרו קשר.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן