...

מכונת stepcraft – לאיזה שימושים היא מיועדת?

מכונת stepcraft – לאיזה שימושים היא מיועדת?

תוכן עניינים

להלן הסבר על מכונת stepcraft ולמה היא מיועדת. המכונה נחשבת למכונה משוכללת ורב תכליתית, מסוג מכשור CNC.

מאופיינת ביכולת ביצוע מאוד מדויקת, וביכולתה להתאים לעסקים כמו גם למשתמשים פרטיים שזקוקים לפתרונות עיצוב חכמים.

בשורות הבאות נסביר יותר על השימושים השונים של מכונה מסוג זה, ומדוע היא מתאימה מאוד בין היתר להכנת אבות טיפוס ורכיבים חשמליים. 

מכונת stepcraft מנוטרת מחשב 

מכונת stepcraft מופעלת בדרך כלל בשילוב מחשב, דבר המאפשר ביצועים גמישים, מהירים, מדויקים ומגוונים ביותר.

השימושים המגוונים שלה כוללים ייצור בקנה מידה קטן או רחב, בהתאם לסוג המכונה.

ביכולה לבצע בין היתר עבודות כרסום וחריטות וכן לשלב פתרונות עם הדפסת בתלת ממד בדגמים מסוימים. 

שימושים מרכזיים של מכונת stepcraft שכדאי להכיר 

נתאר כעת כמה שימושים מפורטים למדי, שיתנו לכם מושג טוב על היכולות הגבוהות של מכונה משוכללת מסוג זה. למשל:

  1. חריטה מדויקת – דגמים איכותיים מסוגלים לבצע חריטה מדויקת על חומרי גלם שונים ואפילו עדינים. ניתן להשיג תוצאות ברמה של עבודת אומן במלאכות יד. החריטה יכולה להתבצע על פריטים עדינים כמו תכשיטים אך גם סימון והפקת עיצובים על גבי משטחים גדולים בהרבה. 
  2. פעולות כרסום וחיתוך במגוון חומרים – דגמים של מכונות אלו מהסוג המתאים, יכולים לבצע כרסום או חיתוך, כלומר הוצאת רכיבים עודפים מתוך חומר, באופן הדומה לפיסול. כרסום וחיתוך יכולים להתבצע בחומרים ברמות שונות של קשיחות וכן בחומרים רכים שעוברים המסה מבוקרת (כגון קצף ופולימרים שונים). עבודת הכרסום יכולה להתבצע בחומרים טבעיים כגון עץ, בחומרים מעובדים, במתכות מסוימות. חריטה כה מדויקת נחשבת לאידיאלית בייצור אפילו בקנה מידה קטן, לרבות יצירת אבות טיפוס לפני ייצור המוני או בשלבי פיתוח, לתצוגה ועוד. 
  3. שילוב עם הדפסות מורכבות – ניתן לשלב את המכונה הזאת עם מדפסות משוכללות, מהסוג שנקרא מדפסות תלת מימד. על ידי שילובי הדפסות ניתן לשכלל תהליכי ייצור ולהביא לגימור של מוצרים, הפקת מודלים, יצירת תבניות לכל מטרה והכל במהירות רבה.  

stepcraft – דוגמאות למוצרים ותוצרים אפשריים 

לאחר שהצגנו כמה פתרונות שהמכונה מסוגלת לייצר ולעבד, נתאר דוגמאות למוצרים אפשריים. במכונות מסוג CNC שכאלה, ניתן לעבד מרכיבים למוצרים שזקוקים למעגלים אלקטרוניים.

ניתן להדפיס מעגלים מודפסים בשלל גדלים ולכל מטרה.

דוגמאות אחרות הן הפקה של מודלים ודגמים, בין אם לתערוכות ובין אם לתצוגות או לאדריכלים.

ניתן לייצר חלקי תלבושות, חותמות, רכיבים מוקצפים משוכללים, צעצועים, חלקי זיווד ומכשירים וכלים מגוונים, רכיבים לייצור מוצרים משוכללים וכן תוצרים מוגמרים לשיווק. 

זקוקים למכונות המסוגלות לבצע פעולות כירסום, עיבוד בלייזר, ייצור אבות טיפוס או הדפסות באיכות גבוהה? בחברת פריטק ערוכים לספק לכם את הפתרונות המתאימים. מכונות שיוכלו להפיח חיים ברעיון הגולמי שלכם. מכונות שיהפכו את המוצר שלכם למציאות. מתאים לעסקים, ליזמים, למתכננים, למהנדסים, לאדריכלים ועוד. 

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן