חיפוש
  • fritechisrael

הדפסת תלת מימד עם מתכת

השימוש שעושים כיום במדפסות תלת מימד הינו שימוש רחב. תחילה, היה קשה לתפוש את הפלא הזה, אך כיום רבים מנצלים את הטכנולוגיה המתקדמת על מנת להפיק תוצרים נפלאים. בתוצרי ההדפסה נעשה שימוש פנימי (כמו הדפסת מודלים), אך גם חיצוני (כמו עם הדפסת ואספקת אביזרים או חלקים שונים). מדפסת תלת מימד היא מדפסת שיכולה להפיק תוצרים בעלי שלושה מימדים שונים: אורך, גובה ורוחב.

למרות שהמדפסת היא זו שיוצרת בסופו של דבר את המודל הנדרש, הרי שישנם שלבים מקדימים התומכים את ההדפסה הסופית.


מדובר כמובן על עבודה ממוחשבת שבה מתכננים את המודל הרצוי, וגם על החומר שבאמצעותו מדפיסים. במידה ואתם מתעניינים אודות האפשרות להדפסה תלת מימדית עם מתכת, הרי שחומר הגלם איתו תעבדו יהיה מתכת כמובן. חשוב לציין כי ניתן להפיק שלל תוצרים גם מחומרים אחרים כדוגמת הגומי או הפלסטיק.מדפסת תלת מימדית לשלל שימושים

הודות למדפסות (שגם אנשים פרטיים עושים בהן שימוש), ניתן להדפיס שלל חלקים ומודלים. בעזרת המדפסת ניתן להדפיס משחקים, אביזרים, חלקים המשרתים תעשיות שונות, חלקים המיועדים למכונות וכיוצא בזה. התעשיות שעושות שימוש במדפסות רבות ומגוונות – החל מתעשיות ההיי-טק, דרך תעשיות הרכב ועד ענף הרפואה.

אנו מזמינים אתכם להציג לנו את השימושים והצרכים שלכם. הניסיון המקצועי שלנו מאפשר לנו להתאים לכם את המדפסת המתאימה לכם ביותר, זאת תוך שיקול מלא בתקציב העומד לרשותכם. נשמח להציג בפניכם את המפרט של כל מכונה, לרבות העובי, הקוטר, התוכנה, גודל ההדפסה המקסימלי וכמובן שגם החומרים המתאימים לשימוש במכונה.

שימו לב כי יש ברשותנו גם מכונות שיכולות להמשיך ולעבוד לאחר הפסקת חשמל. מדובר על נתון משמעותי, בעיקר בעת שמדובר על מדפסת שאמורה להשתלב בסביבה עסקית.


שירות ואחריות למדפסת התלת מימד שלכם

אנו לא רק מוכרים לכם את המדפסת, אלא גם שמחים להעניק לכם שירות ואחריות. חווית השירות שלכם חשובה לנו, ועל כן אנו מציעים שירות מלא ויסודי – בבית הלקוח או אצלנו. תקופות האחריות משתנות בין דגם לדגם.


לא מצאתם מכונה מתאימה? נייבא לכם!

כפי שניתן להתרשם, קטלוג המכונות שלנו עשיר וכולל שלל דגמים במנעד רחב של מחירים. אנו שואפים להעניק את השירות האיכותי ביותר לכל לקוח, תוך מציאת פתרון הולם לצרכים הספציפים. במידה ואינכם מוצאים מכונה שעונה על הצרכים שלכם, נשמח לייבא עבורכם מכונה ייחודית. אנו עובדים בתיאום מלא אל מול מיטב היצרנים ברחבי העולם, ונוכל לייבא גם בעבורכם את המכונה האידיאלית בעבורכם.

ניתן להתרשם באתר שלנו משלל מכונות. אנו מציעים מכונות תלת מימד בעלות התחלתית של כ-1290 שקלים בלבד. נשמח לייעץ לכם באשר למכונה המתאימה ביותר לשימושים שלכם, היקף העבודה וסוג החומרים באמצעותם תרצו להפיק תוצרי תלת מימד.

178 צפיות0 תגובות
טלפון: 054-7716563
אימייל: info@fritech.co.il