...

מכונת חריטה לתכשיטים: כך תבחרו את המכונה המושלמת!

מכונת חריטה לתכשיטים: כך תבחרו את המכונה המושלמת!

תוכן עניינים

חריטת תכשיטים היא תהליך פשוט אבל מהיר, ומספקת עיצוב מדהים לתכשיטים. למעשה, אם בעבר היינו צריכים לשלם הון עתק על תכשיטים בחנויות המעצבים השונות, היום כמעט כל אחד יכול לייצר לעצמו את התכשיטים שמתאימים לו ושהוא אוהב בעלות פחותה. חשוב לדעת כי קיימים תהליכים שונים שניתן לבחור בהם על מנת לחרוט תכשיטים. הבנת החריטה והתהליכים הדרושים מסייעת לכם להבין איזו אפשרות היא הטובה ביותר עבור התכשיטים שאתם יוצרים. מדריך בסיסי זה ידריך אתכם לגבי הבנת החריטה, הסוגים השונים, והחומרים שניתן לחרוט.

מה זה חריטת תכשיטים?

חריטת תכשיטים היא פעולת חריטה על פני השטח של התכשיט ליצירת עיצוב. בניגוד לסוגי סימון אחרים, כמו סימון לייזר, כאשר חורטים תכשיט, ניתן להרגיש את המקום בו בוצעה החריטה, והתוצאות קבועות, מפורטות ומדויקות מאוד.

יש לכם את היכולת לתכנת כל עיצוב מותאם אישית שתרצו, באמצעות מחשב, שלאחר מכן ישלוט במכונת החריטה על מנת ליצור חריטות מדויקות לפי העיצוב המותאם אישית. מכיוון שהתהליך נשלט על ידי מחשב, ניתן לוודא שהחריטה נראית בדיוק כפי שרוצים.

סוגים שונים של חריטת תכשיטים

קיימים יתרונות לבחירה בחריטה סיבובית או חריטה בלייזר ליצירת תכשיטים. עם הבנת סוגי החריטה השונים, ניתן למצוא את סוג החריטה הטוב ביותר עבור התכשיטים שתרצו לעצב בהתאמה אישית.

חריטה סיבובית

חריטה סיבובית פוגעת במשטח התכשיט שייחרט. כל חריטה ידנית מתבצעת עם מכונת חריטה סיבובית קלאסית, אבל קיימים גם כלי חריטה סיבוביים מכניים שבהם העיצוב מתוכנת לתוך המחשב ולאחר מכן חרוט על פני השטח של התכשיט בהתאם לעיצוב המתוכנת.

חריטת לייזר

חריטת לייזר משתמשת בקרן לייזר בעוצמה גבוהה לחריטת פני החומר שנחרט. בדומה למכונת חריטה סיבובית מכנית, העיצוב שאתם מעוניינים להשיג מתוכנת במחשב והמכונה תחרוט את העיצוב שאתם מבקשים להשיג לתוך התכשיטים

יחד עם זאת, אתם יכולים לדייק יותר עם חרט לייזר, כי ניתן לעצב תכשיטים דקים בהתאם להעדפות. כמו כן, עוצמת הלייזר יכולה לקבוע את עומק החריטה.

מתכות

ניתן לחרוט כמעט כל סוג מתכת, כולל זהב או פלדה. מכונות חריטת מתכת, כמו חרט לייזר, חודרות למתכות ויוצרות את העיצוב המועדף על המתכת. זוהי בחירה טובה עבור חריטת מסרים על טבעות או יצירת עיצובים מפורטים על תליוני מתכת. תוכלו לחרוט על תכשיטים שקיימים אצלכם או כאלה שאתם מייצרים בעצמכם ממש מאפס

מעוניינם לרכוש מכונת חריטה? חברת פריטק מציגה לקהל לקוחותיה מגוון של פתרונות מתקדמים בהתאמה אישית. נשמח לעזור ולסייע לכם שלב אחר שלב בבחירת המכונה המתאימה לצרכים שלכם. המכונות המתקדמות ביותר בעולם תחת קורת גג אחת באחריות. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה עם מענה על כל השאלות

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן