...

מכונות CNC כיצד ניתן לדעת איזו מכונה מומלץ לרכוש?

מכונות CNC – לאדריכלים ומעצבים

תוכן עניינים

היום יותר מאי פעם, הייצור נעשה פשוט הרבה יותר בעיקר היעילות והדיוק המושגים בעזרת הבקרה הממוחשבת. תחום זה מוכר בכינוי CNC.

בעזרת בחירה נכונה במכונת CNC ניתן להגיע לביצועים הטובים ביותר.

אנחנו כאן כדי להעניק לכם את כל הטיפים לבחירה נכונה במכונה הנכונה כדי לקבל את התוצרים הרצויים.

לפני שאתם בוחרים מכונת CNC – הגדירו מטרות וצרכים

היות ומדובר במערכת יקרה ומשמעותית ביותר לצורך ייעול העבודה והפעילות, חשוב להגדיר קודם כל את המטרות לשמן אתם רוצים לרכוש את המערכות.

קיימות מכונות CNC במגוון רחב של גדלים, מהירויות, פונקציות שמרכיבות את המערכות כמו גם טווח רחב של מחירים לכל סוג של מכונה.

חשוב להגדיר מהן המטרות המדויקות ולמה בעצם אתם מצפים בקניית המכשיר הספציפי. 

על כן עליכם לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • זהות החומרים שתרצו לעבד במכונה – סוג החומר ישפיע על בחירה בסוג המכונה. כי יש לקחת בחשבון את הספינדלים המתאימים, את העמידות של המערכת, שחיקת הכלים, כוח העיבוד ומהירות העיבוד וכן הלאה.
  • אופי המוצרים – ניתן לייצר במוכנות הללו מוצרים ברמות מורכבות שונות. חשוב לבדוק מהי רמת המורכבות של המוצרים. האם מדובר במוצר עם שני צירי עיבוד או שמא מדובר במוצר בעל חמישה צירי עיבוד.
  • גודלם של הרכיבים שתרצו לייצר – יש לקחת בחשבון את טווח הגדלים אותם תבקשו לייצר במכונה, כמו גם הגדלים הסופיים שתייצרו, האם יהיה זה גודל אחיד או שמא מדובר בטווח עיצובים במידות גודל שונות.
  • היקפי העבודה – מהי המטרה מבחינת היקפי העבודה. האם מדובר ברכישה למטרות תחביב, האם זה לצורך עסק קטן או אולי לתעשייה גדולה הפועלת במשך שעות ארוכות בכל יום במתכונת של משרה מלאה.

המכונה אידיאלית עבורכם מבחינה תפעולית, מכאנית והנדסית

ברוב המקרים אנשים שחושבים על רכישת מכונה כזו עושים את זה מתוך רצון להשיג בייצור שלהם את הפרמטרים הכי חשובים מבחינתם בייצור. זה כולל –

  • הפקה של מוצרי איכות.
  • דיוק מקסימלי.
  • מהירות ייצור גבוהה עד כמה שאפשר.
  • חיסכון בזמן, בעבודה וגם בכסף.

פחות התערבות אנושית ועבודה יותר מקצועית

בבחירה נכונה של המערכות עבור הייצור שלכם, אתם למעשה נהנים מאפשרות לעבוד הרבה פחות ולהרוויח תוצרים הרבה יותר איכותיים וכמובן גם בקצב ייצור גבוה פי כמה וכמה.

אז נכון שנדרשת כאן השקעה גדולה אך לאור התוצאות שמתקבלות ברמות איכות שהן בכמה וכמה רמות יותר מכל ייצור אחר, הרי שאפשר בהחלט לומר כי מדובר בהשקעה בכיוון נכון ומשתלם במיוחד.

ברגע שאתם בוחרים בטכנולוגיה איכותית יותר, אתם פחות זקוקים להתערבות האנושית כך שאין לכם צורך כמעט בהכשרה של המפעיל כי התוצאות מובטחות. 

לפני הרכישה בררו שיש לכם שירות ותמיכה מטעם הספק כך תוכלו להיות רגועים לגמרי עם הבחירה שלכם.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן