הדפסה תלת מימדית מתכת

הדפסה תלת מימדית מתכת

תוכן עניינים

אבקת מתכת היא עמוד השדרה של הדפסה תלת מימדית. הרוב המכריע של טכנולוגיות הדפסה תלת מימדית מתכת כרוך בשימוש באבקת מתכת.

כתוצאה מכך, ההבדלים העיקריים בין סוגי מדפסות מתכת נוגעים לאופן שבו המדפסות מתיכות את האבקה לחלקי מתכת.

שיטות אלו משתנות מאוד, וכוללות שימוש בלייזרים עם אנרגיה גבוהה לאיחוי אבקה ועד להשגת תוצאה של אבקת מתכת.

מהי הדפסה תלת מימדית?

במילים פשוטות, הדפסה תלת מימדית פירושה שימוש בקובץ דיגיטלי ליצירת אובייקט תלת מימדי.

עם הדפסה תלת מימדית מתכת, השימוש מתבצע בתהליך תוסף שכרוך בהנחת שכבה אחר שכבה של מתכת, עד ליצירת האובייקט.

הדפסה תלת מימדית מאפשרת יצירת מבנים עם פחות פסולת, וכך להשתמש בפחות חומרים בהשוואה לשיטות הדפסה רגילות.

עם הדפסה תלת מימדית מתכת, מתחילים עם עיצוב דיגיטלי, המדפסת קוראת את העיצוב, ומייצרת את החומרים בתהליך הדפסה מורכב, עד להשלמת המבנה.

התכת לייזר סלקטיבית

רוב המכונות שמייצרות הדפסה תלת מימדית מתכת הן מכונות התכת לייזר סלקטיבית, שמשתמשות בלייזרים בעוצמה גבוהה על מנת להתיך שכבות מתכת לחלקים. לאחר ההדפסה, המפעיל מסיר את החלק, או החלקים ממצע האבקה, חותך את החלק מלוחית הבנייה, ומעבד אותו. זהו התקן הנוכחי להדפסת מתכת, עם תוצאות איכותיות ומקצועיות.

מגוון האפשרויות של הדפסה תלת מימדית מתכת הוא עצום, ושיטה זו נחשבת במקרים רבים לסטנדרט שטכנולוגיות אחרות מוערכות מולו. ניתן לייצר בשיטה זו הדפסת חלקים מדויקים ומורכבים מבחינה גיאומטרית, שלא היו ניתנים לעיבוד בשיטות אחרות

מגוון יישומים בשפע גדלים

שיטה זו מתאימה למגוון רחב של יישומים, מרפואה ועד תעופה וחלל. נפחי הבנייה נעים בין הדפסת חלקים קטנים מאוד, כמו למשל קובייה בגודל של מאה מילימטרים, ועד לחלקים גדולים בגודל של 800 מילימטרים, עם מהירות הדפסה מתונה. הדיוק של מכונות אלו נקבע על ידי רוחב קרן הלייזר וגובה השכבה.

מכונת הדפה תלת מימדית מתכת נחשבת לפורצות דרך, ומופעלות על ידי טכנאי מיומן, מסור ומקצועי. בשל התהליך המורכב, חלקים רבים צריכים להיות מודפסים כמה פעמים על מנת להניב תוצאות. לאחר ההדפסה, רוב החלקים דורשים עיבוד משמעותי וטיפול בחום.

רוצים לקבל מידע נוסף על הדפסה תלת מימדית במתכת וחומרי גלם נוספים? חברת פריטק מייבאת ומשווקת לקהל לקוחותיה מגוון של מוצרים איכותיים כמו מכונות חיתוך בלייזר, מדפסות תלת מימד מכל הסוגים והמינים, מכונות CNC, מדפסות UV ועוד.

נשמח לסייע לכם ולתת לכם מענה בכל שאלה ובקשה, להכווין אתכם במטרה שתבחרו את המוצר שתואם בול את הצרכים שלכם ושל העסק שלכם. אנחנו מספקים מגוון של שירותים משלימים למוצרים שלנו כמו הובלה, התקנה של המכונות בבית הלקוח, הדרכה צמודה, אופציה לבצע טרייד אין עם מכשיר אחר וכמובן אחריות מלאה למשך שנה על כל המוצרים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור